Wystawa Firm

Szanowni Państwo,

 
W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Firmy Business Service Galop mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 42 Ogólnopolskich Dniach Endoskopowych, które odbędą się w dniach 17-18 listopada 2017 w Katowicach.

Organizatorami merytorycznymi spotkania są Sekcja Endoskopii Przewodu Pokarmowego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Katedra i Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Sekcja Pielęgniarek i Asystentów Endoskopowych PTG.

Tegoroczna Konferencja objęta została patronatem honorowym przez Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupę, Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Przemysława Jałowieckiego oraz patronatem medialnym przez Telewizję Polską i Dziennik Zachodni.

Program obejmuje dwa dni merytoryczne w ramach Ogólnopolskich Dni Endoskopowych oraz jeden dzień w ramach Ogólnopolskiej Sesji Pielęgniarek i Asystentów Endoskopowych.

W czasie trwania Konferencji przewidziana jest wystawa producentów sprzętu endoskopowego, środków do dekontaminacji endoskopów i akcesoriów endoskopowych oraz firm farmaceutycznych produkujących leki stosowane w chorobach przewodu pokarmowego.

Zapraszając do czynnego udziału w Konferencji, zwracamy się jednocześnie do Państwa Firmy z prośbą  o dołączenie do grona naszych Partnerów. Wyrażamy przekonanie, że wspólne działania zmierzające do współtworzenia tego niezwykle ważnego przedsięwzięcia przyczynią się do tego, żeby  42 Ogólnopolskie Dni Endoskopowe były niezapomnianym wydarzeniem oraz uczynią je owocnym  i udanym dla Nas Wszystkich.


Łącząc wyrazy szacunku Komitet Organizacyjny i Business Service GALOP pozostają do Państwa dyspozycji.

 

Kontakt w sprawie ustalenia szczegółów udziału:

Dorota Kurzyca

d.kurzyca@kongresy.com.pl

tel. 500 216 197

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.